November ble en god måned. Jeg sparte kr 22.000, og min netto finansformue økte med kr 34 374. Den er nå på totalt 1 972 514, som er ny all time high.
Grafen nedenfor viser utviklingen så langt i år:

November ble en god måned. Jeg sparte kr 22.000, og min netto finansformue økte med kr 34 374. Den er nå på totalt 1 972 514, som er ny all time high.
Grafen nedenfor viser utviklingen så langt i år:

Det var slett ikke dårlig! Hvor mye har du spart så langt i år?
Takk for det, Sam. Så langt i år har jeg spart kr 236.000.
Inspirerende blogg, med gode tips! kan jeg spør hva porteføljen din består av?
på 2 år så skal du doble finansformuen, det blir tøft! Lytte til!
Trygve, du har helt rett i at det blir tøft. I og med at jeg primært plasserer ledige midler i aksjemarkedet, er det selvsagt vanskelig å si akkurat når jeg vil nå målet mitt. Det viktigste nå er å fortsette å spare mye og investere hver måned. Så får vi se hvor lang tid det tar til slutt.
Takk for det, Erik. Porteføljen min består primært av fondsandeler. Jeg har en blanding av indeksfond og aktive fond, og har en relativt sterk vekting mot framvoksende markeder.
Gratulerer med all-time-high !! Blir det 2 000 000 kr i Finansformue til nyttår??? 😀
Takk for det, Andreas. Per i dag ser det ut som jeg kan nå to millioner innen nyttår, men man vet jo aldri med den humørsyke børsen.